10.1 C
Pristina
Friday, December 1, 2023

Buy now

spot_img

Jasir Asani: Së bashku do të shkruajmë histori edhe në Gjermani, krenar që jam shqiptar

Futbollisti i Shqipërisë, Jasir Asani ka reaguar pasi siguruan kualifikimin për në Kampionatin Evropian që do të mbahet në vitin e ardhshëm në Gjermani.

Asani potencoi se së bashku do të shkruajnë histori edhe në Gjermani, njofton Klankosova.tv.

“Jemi në Europian! Bashkë ja dolëm! Bashkë besuam, luftuam, fituam dhe shkuam në Europian. Së bashku do të shkruajmë histori edhe në Gjermani, sepse të bashkuar jemi më të fortë. Urime Shqipëri! Krenar që jam shqiptar”, ka shkruar Asani në Facebook.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img