10.1 C
Pristina
Friday, December 1, 2023

Buy now

spot_img

Java nis me diell në Kosovë

Sot në Kosovë do të mbajë mot me diell por edhe me vranësira mesatare, teksa në mëngjes parashihet të ketë mjegull radiacioni.

“Mot me diell dhe vranësira mesatare. Në orët e para në shumë territore parashihet të ketë mjegull të radiacioni” thuhet në njoftimin e Institutit Meteorologjik të Kosovës.

“Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -2 deri 1 gradë Celsius , ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 10-15 gradë Celsius”.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img