3.1 C
Pristina
Saturday, December 4, 2021

Buy now

spot_img

Jep dorëheqje udhëheqësi i fushatës së Trump-it, Paul Manafort

Ka dhënë dorëheqjen Paul Manafort, udhëheqësi i fushatës së kandidatit republikan për president të ShBA-ve, Donald Trump, ka bërë të ditur ky i fundit të premten, njofton CNN.
“Këtë mëngjes Paul Manafort ka ofruar dorëheqjen të cilën unë e pranova “, tha Trump, transmeton KosovaPress.
“E vlerësoj shumë punën e tij të madhe  për të ardhur deri këtu ku jemi sot. Paul është një profesionit i vërtetë dhe i dëshiroj atij suksese të mëtutjeshme.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,042FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles