22.3 C
Pristina
Monday, May 29, 2023

Buy now

spot_img

Jori e zhveshur me bikini, Luizi nuk ‘i reziston dot’ dhe i shkon pranë, Kristi ia kujton Kiarën

Batuta ka pasur mes Luizit dhe Jorit në shtëpinë e BBV, ku këngëtari ka ngacmuar modelen duke i vënë në pah linjat e saj trupore dhe provokimet që ajo bën me veshjet.

Këtë të premte, teksa modelja ka dalë me bikini në oborr për të marrë rreze dielli, nuk kanë munguar batutat e Luizit.

Ndërkohë që ka qenë Kristi dhe Lorenci ata që e kanë kritikuar Luizin duke i kujtuar se është i lidhur me Kiarën dhe se do ta ketë mërzitur moderatoren me sjelljen e tij.

Luizi: O Jor, na i more tana kamerat mikrofonat vëmendjen dronat. Kujdes, kujdes.

Jori: Hajdeni dhe ju merrni cik diell

Luizi: për çka me ardh ne me u duk ti dhe ma e bukur Me nejt afër teje unë dukem si..ku di unë.

Luizi: Po mirë moj a s’të vjen keq për ne që na u bën me u ndier keq? Sa morëm vesh që do me u zhvesh ti, u veshëm të tërë. Kujt je duke i thënë mos më shikoni? O Jor dëshiron ndonjë gjë për të pirë? çka do ti?

Kristi: O Luiz po nuk bën o burrë

Luizi: çka po bëj? Po shtyj kohën çka të bëj. A të merrem me ty?

Kristi: Po jo në këtë mënyrë

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img