26.1 C
Pristina
Saturday, May 21, 2022

Buy now

spot_img

Ju kujtohet Manjolla Nallbani dikur ja si duket ajo sot (Foto)

Këngëtarja nga Shqipëria, Manjolla Nallbani u bë emër i njohur në Kosovë nga kënga “Po lufton Drenica”, shkruan Kosovarja.
Se si dukej ajo në kohën e para dhe pas luftës në Kosovë, besoj e mbani mend. Një vajzë e thjeshtë por me një zë të fuqishëm, shkruan Kosovarja.
Me sa duket edhe Manjollës iu mërzit vetja me dukjen e saj dhe vendosi të ndryshoj stil. Ajo sot është një femër po thuajse krejt tjetër, shumë seksi!
Revista Kosovarja, ua sjellë disa foto krahasuese të saj ndër vite.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,319FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles