30.2 C
Pristina
Saturday, June 25, 2022

Buy now

spot_img

Juventus shënon fitore ndaj Tottenhamit (Video)

Juventusi ka shënuar fitore ndaj Tottenhamit me rezultat 2:1 në kuadër të International Champions Cup

Golat për kampionin e Italisë i kanë shënuar Paulo Dybala (6) dhe përforcimi i ardhur nga Bayern Munich, Mehdi Benatia (15).
Kurse, golin e vetëm për Tottenhamin e ka realizuar argjentinasi, Erik Lamela (67), përcjell Express.
 

 
 

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,361FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles