3.1 C
Pristina
Saturday, December 4, 2021

Buy now

spot_img

Kadaj- Bujupi: Mustafa erdhi të shikojë arrestimin e deputetëve

Deputetja  e Lëvizjes Vetëvendosje, Donika-Kadaj Bujupi ka reaguar pas hedhjes së gazit lotsjellës nga kolegu Driton Çaushi duke akuzuar Kryeministrin Mustafa se mbërriti në kuvend për të marrë pjesë në arrestimin e deputetëve.
“Sikurse edhe herave tjera, Isa Mustafa erdhi në Kuvend, si duket për t’ë marrë pjesë drejtpërdrejt në arrestimin e deputetëve që me ngulm s’duan që të lejojnë faljen e tokës së Kosovës” shkruan Kadaj në Facebook.
Më tej deputetja vazhdon deklaratën duke shtuar, “ Sikurse edhe më parë, arrestimet dhe çdo tendencë tjetër për të na ndalur, është përpjekje kot. Nuk e kemi ndërmend të ndalemi sepse nuk kemi tokë për të falur./Telegrafi/

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,042FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles