20.7 C
Pristina
Friday, May 27, 2022

Buy now

spot_img

Kadri Veseli kërkon te sqarohet shpejt vdekja e Deharit e të mos manipulohet publiku

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli i shpreh ngushëllime familjes Dehari për humbjen tragjike të birit të saj, Astrit Dehari.

Nëpërmjet një deklarate Veseli ka kërkuar që të sqarohet vdekja e Deharit.
“Në mënyrë që dhimbja e rëndë familjare dhe shqetësimi i publikut të mos manipulohen, kryeparlametari Veseli, kërkon nga institucionet përkatëse të ligjit që në mënyrë urgjente të sqarojnë në tërësi dhe në detaje këtë rast”

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles