20.7 C
Pristina
Friday, May 27, 2022

Buy now

spot_img

Kalimtari tregon se si ndodhi vrasja e kosovarit në Malmo (FOTO)

Sipas një dëshmitari që ka zgjedhur të mbetet anonim, kosovarin e vrarë në Malmo, e pa të shtrirë në tokë në shtegun e biçikletave në atë zonë.

I identifikuar nga mediat suedeze si Alban Ibraj, ai u gjet i vdekur në zonën e banimit në mes të lagjes Docentagatan dhe Hermodsdalssokolan, gjegjësisht në shtegun biçikletave, transmeton Gazeta Express.

“Unë isha me një shok kur kaluam në atë zonë. I pashë katër apo pesë njerëz që ishin afruar te trupi i tij i vdekur. Pashë pas disa prej tyre u larguan për ta thirrur policinë”, tregoi ai për policinë.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles