7.7 C
Pristina
Friday, December 3, 2021

Buy now

spot_img

Kallashi në rrezik për jetë (Foto)

Donjeta Kosumi – Kallashi, e cila papritmas ndërpreu punën e saj në ‘Kobra City’,si dhe çdo kontakt në rrjete sociale, përmes një postimi të bërë së fundi në Snapchat ajo ka thënë se jeta e saj është në rrezik.

‘Po më kercënon me jetë. Apo të kisha një familje s’do kishin ndodhur disa gjëra. A është burrë ai që shet trimëri me femër’, ka shkruar ajo në Snapchat.
Ende nuk dihet se nga kush i është bërë ky kërcënim valltares.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,040FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles