22.7 C
Pristina
Wednesday, July 28, 2021

Buy now

spot_img
Array

Kaos rrugëve të Prishtinës, vazhdojnë ‘vuajtjet’ e shoferëve (Foto)

Komunikacioni në kryeqytetit vazhdon të jenë i ngarkuar.

Si zakonisht edhe sot në rrugët e Prishtinës ka kolona të gjata të automjeteve. Kështu, shoferët vazhdojnë të përballen me vonesa.

Në redaksinë e Lajmi.net kanë ardhur disa fotografi në të cilat shihen kolonat e veturave në hyrje si dhe në pjesë tjera të Prishtinës.

 

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles