31.7 C
Pristina
Saturday, July 2, 2022

Buy now

spot_img

Karikatura e ditës (Foto)

Goal.com ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku protagonistë kryesor është Lionel Messi dhe Papa Francis.
Papa Francis ishte lidhur me një debat se cili lojtarë është më i miri në botë, e ai padyshim se kishte zgjedhur Lionel Messin si më i miri se Ronaldo e Diego Maradona./PrishtinaPress.eu

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,375FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles