-0.4 C
Pristina
Tuesday, January 18, 2022

Buy now

spot_img

Karikatura e ditës – Ronaldo ia lëmon kryet Zidanit me shkumësin e bilardos (Foto)

“Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës

Personazhet kryesore në karikaturën e ditës janë Cristiano Ronaldo dhe Zinedine Zidane, pas humbjes 2:1 nga Celta Vigo në Santiago Bernabeu.

“Pasi u mposhtën për herë të dytë me radhë të cilët kishin shkuar kaq shumë ndeshje pa humbje, Cristiano Ronaldo ia lëmon kryet Zinedine Zidanes”, shkruan “Goal.com”.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,117FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles