28.3 C
Pristina
Friday, May 27, 2022

Buy now

spot_img

Kë po e rrotullon në ajër Big Mama? (Video)

Këngëtarja Big Mama është shquar gjithmonë si një ndër personazhet më pozitive të ekranit.
Ajo ka ditur gjithnjë të bëjë publikun për të qeshur, gjersa këtë gjë më së miri po e arrinë edhe përmes programit televiziv “1 kafe me Mamën”, ku çdo të dielë është më afër publikut shqiptar përmes këtij emisioni.
Big Mama është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, në të cilat numëron me qindra ndjekës.
Së fundmi ajo ka publikuar një video në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, ku përsëri ka bërë fansat për të qeshur.
Në video, Bigi shfaqet teksa mbanë në krah modelen e njohur Heidi Lushtaku, dhe më pas rrotullohet bashkë me të.
“Fluturon fluturon Heidi”, ka shkruar këngëtarja në mbishkrimin e videos.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles