1.7 C
Pristina
Friday, January 28, 2022

Buy now

spot_img

Kërcëlluese, por shkrihet në gojë: Pitja nga çokollata – fantazi nga tre përbërës

Kjo është një pite e shijshme, që do të kënaqë orekset tuaja të ëmbla

Nevojiten:

▪ Paketimi i petëve të brumit
▪ Çokollata e madhe e qumështit
▪ 1 vezë (vetëm të verdhët)

Gatimi:

Nxirreni brumin nga paketimi, shtrijeni me okllai, dhe në të qitni çokollatën (shkoni videon), pastaj piten “mbylleni” me pjesën tjetër të brumit.

Lyeni me të verdhët e tundur të vezës.

Piqeni mirë në furrë të ngrohur në 180 gradë, rreth 20-25 minuta.

Ju bëftë mirë!

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,143FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles