13.4 C
Pristina
Thursday, September 28, 2023

Buy now

spot_img

Kërcënohen dy gazetarë në Obiliq

Dy gazetarë kanë raportuar në Polici se janë kanosur nga një person përmes telefonit.

Rasti ka ndodhur të shtunën në Obiliq rreth orës 18:05.

“Dy ankues, një femër dhe një mashkull (gazetarë) kosovar, kanë informuar se për deri sa ishin në vendin e punës, janë kanosur përmes telefonit nga i dyshuari mashkull kosovar”, thuhet në raportin e policisë.

Sipas ankueseve, kanosja ka ndodhur për arsye personale dhe nuk lidhet me profesionin e tyre. Rasti është duke u hetuar.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img