17.6 C
Pristina
Thursday, June 1, 2023

Buy now

spot_img

Kërkohet ndihmë për shërimin e Leonik Fejzullahut

Leonik Fejzullahu nga Zabeli i Ulët nga Komuna e Drenasit ka nevojë për ndihmë.

Shërimi i Leonikut kushton 145 mijë euro dhe duhet bërë jashtë vendit.

Kjo shumë është e papërballueshme për familjen Fejzullahu.

Ata që kanë mundësi dhe shprehin dëshirën për të ndihmuar në shërimin e Leonikut mund ta bëjnë në llogarinë bankare:

 

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img