28.3 C
Pristina
Sunday, September 26, 2021

Buy now

spot_img
Array

Kështu dukeshin Anita e Ramushi në ditën e tyre të dasmës (Foto)

Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj, aktualisht po qëndron në Francë pas urdhrit të Gjykatës që të mos e lëshoj Francën deri në një vendim tjetër.

Mirëpo, të gjithë e dimë se kjo nuk është hera e parë që Ramushi detyrohet për njërin apo tjetrin shkak të qëndroj larg familjes së tij.

Larg bashkëshortes, Anitës, e cila për 14 vite, i qëndron mbrapa në secilën sfidë të tij,transmeton Zëri.

E derisa po i afrohen 14 vjetorit të martesës së tyre, zeri.info, ka zgjedhur disa nga fotografitë më të mira të Ramushit dhe Anitës, për të kujtuar një prej momenteve më të lumtura të tyre së bashku.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,956FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles