16.5 C
Pristina
Friday, May 27, 2022

Buy now

spot_img

Kështu duket harta e botës sipas Donald Trumpit, ja si e sheh Kosovën ai (Foto)

Pikëpamja e Donald Trumpit për botën shpesh ka qenë subjekt i debateve të vazhdueshme – dhe tani Trump faktikisht do të jetë njeriu më i fuqishëm në botë.

Hartat janë gjithmonë të mira për vizualizim, dhe artisti bullgar, Yanko Tsvetkov, e ka bërë një hartë se si do të dukej bota, sipas mendimit të Trumpit, transmeton Express.
Sipas Trump, Evropa është bërë Meka e re.
Kjo është harta botërore sipas Donald Trumpit:

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles