28.3 C
Pristina
Sunday, September 26, 2021

Buy now

spot_img

Kështu e keqpërdorin veturën zyrtare drejtorët e Prizrenit (Video) ​​

Gjatë kohës së drekës, në qytetin e Prizrenit është parë një veturë zyrtare e parkuar në trotuar.

Nga pamjet që ka siguruar Gazeta Express nga një lexues, shihet se vetura zyrtare i takon Drejtorisë së Ekonomisë dhe Financave të komunës së Prizrenit.

Vetura e zyrtare në trotuar qëndronte e ndezur, ndërsa brenda saj nuk ishte askush sepse sipas lexuesit, zyrtarët po hanin drekë.

http://www.dailymotion.com/video/x59vy24_prizren_news

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,959FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles