28.3 C
Pristina
Sunday, September 26, 2021

Buy now

spot_img
Array

Kështu mund ta kuptoni nëse telefoni juaj gjurmohet

Siguria duhet të jetë gjithmonë prioriteti ynë kryesor, shkruan BrightSide përcjellë GazetaBlic.

Me ndihmën e vetëm disa kodeve të shkurta mund ta gjeni nëse informacionet që gjenden në telefonin tuaj janë të sigurta ose janë duke u gjurmuar.

Këto janë disa nga kodet më të dobishme dhe të rëndësishme për smartphones:

Me këtë kod, ju mund të gjeni nëse thirrjet tuaja, mesazhet, dhe të dhëna të tjera janë duke u gjurmuar.

Me këtë kod mund të mësoni nëse thirrjet e juaja dhe mesazhet janë duke ju drejtuar më shumë se një personi.

Me këtë kod mund ta gjeni IMEI-in tuaj të telefonit, transmeton GazetaBlic.

Ekzistojnë kode të veçanta që lejojnë që dikush të gjej vendndodhjen tuaj. Këto janë ato kode:

për iPhone: * 3001 # 12345 # *

për Android: * # * # 4636 # * # * ose * # * # 197328640 # * # *

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,956FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles