8.1 C
Pristina
Saturday, March 25, 2023

Buy now

spot_img

Kiara bëhet xheloze për Luizin, bën veprimin e papritur ndaj Jorit

Jori Delli duket se ka fituar zemrën e publikut që tani pasi duket shumë pozitiv. Edhe fansat e Louise Aile mendojnë se mund të shkojnë në çift, pasi modelja i ka qëndruar shumë pranë këngëtarit sapo ka hyrë në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Edhe pse Luiz është i lidhur me Kiara Titon, për të cilën ka shprehur dashurinë e tij që nga dita e parë, fansat duan ta shohin në një romancë me Jorin.

Por, teksa ishin ulur të tre, Luiz, Kiara dhe Jori, këngëtari është ngritur dhe ka dalë nga shtëpia, Jori është marrë menjëherë për ta shoqëruar.

Luizi nuk pranon dhe i bën shenjë të mos lëvizë. Kiarës nuk i pëlqeu këto situata dhe ulet pranë Jorit dhe e merr Luizin nga ana tjetër. Ndaj moderatorja ka shfaqur vetëm shenja xhelozie.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img