0.2 C
Pristina
Friday, February 3, 2023

Buy now

spot_img

Kiara i jep zemër, Luizi hidhet në pishinë për të gjatës festës së ditëlindjes në BBVA

Këngëtari Luiz Ejlli dhe moderatorja Kiara Tito janë dy prej personazheve më të diskutuar të Big Brother VIP Albania.

Ata tash e sa kohë janë në një flirt të hapur, teksa momenti më riomantik mes tyre u shënua në orët e para të së mërkurës, ku në përfundim të spektaklit – Luizi i bëri një befasi Kiarës duke interpretuar për të këngën “Perfect” të Ed Sheeran.

Festa për Kiarën ka vazhdar gjatë gjithë ditës, teksa në orët e mbrëmjes – banorët kanë organizuar një festë në oborrin e shtëpisë.

E nxitur nga Kiara, Luizi nuk ka hezituar që të bëjë “çmendurinë” e radhës për të, duke u hedhur në pushin në mes të ftohtit.

 

Me të bërë këtë, të gjithë banorët e tjerë kanë brohoritur me të madhe.

Luizi përndryshe mbetet një prej banorëve më të pëlqyer të publikut të BBVA, i cili këtë javë është i nominuarsë bashku me: Oltën, Efin, Ronaldon dhe Kristin – njëri prej tyre largohet të shtunën nga shtëpia.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img