3.1 C
Pristina
Saturday, December 4, 2021

Buy now

spot_img

Kim dëshiron t’i përkrah femrat, e mahnitshme me pamjen e re (Foto)

Kim Kardashian ka theksuar se nuk i pëlqen etiketimi që bëhet për femra.
Ajo ka theksuar se është tejet mbështetëse e fuqishme e  femrave në përgjithësi duke vënë në pah faktin se të drejtat e tyre dhe mos etiketimi e bënë atë të lumtur, transmeton Indeksonline.
Kim, e cila në shumë raste ka qenë tejet skandaloze duke përdorur trupin e saj këtë herë në një drekë në Q&A e veshur me një fund dhe një bluzë të bardhë me shumë stil ku edhe ka ndarë momente për t’u fotografuar me shumë gra që ishin prezente.
Ndërsa tek Kim vërehet një ndryshim fantastik në pamje pas shkurtimit të flokëve që ka bërë ajo.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,042FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles