1.7 C
Pristina
Friday, January 28, 2022

Buy now

spot_img

Kim iu “kallë”, iu ”djeg”… shikoni (Foto)

Kim Kardashian është krenuar me belin e saj të hollë, gjatë një selfie në LBD, të mërkurën.
35 vjeçarja ka postuar një video në SnapChat duke provuar veshjen e saj. “A nuk ju duket beli im i bërë me photoshop? Është çmenduri, po bëhet më i hollë”, ka thënë ajo.
Kim kishte kombinuar fustanin, me çizmet e saj të gjata deri në gjunjë. Ajo për të arritur në këtë peshë, ka mbajtur një dietë strikte dhe ka përdorur një regjim të rregullt në palestër.

Kim ka me iu "kallë" me këto foto, shikojeni çfarë beli ka bërë (Foto)
TEMAT:

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,141FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles