18.7 C
Pristina
Friday, September 24, 2021

Buy now

spot_img
Array

Kim shumë joshëse edhe në ujëvarë (Foto)

Jeta si një anëtare e familjes Kardashian, nganjëherë di të jetë e vështirë.

Sigurisht, ato shkojnë në vende ekzotike vetëm për ndryshim skenari, mirëpo këto udhëtime luksoze janë pushime pune.

Përderisa për të tjerët pushimet nuk përfshijnë asgjë stresuese dhe pinë kokteje, motrat Kardashian dhe Jenner duhet të shfaqen gjatë tërë kohës para kamerave.

Dhe për Kim Kardashian kjo nënkupton pozim pranë një ujëvare duke reklamuar veshjet dhe trupin e saj të arritur me shumë mund.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,954FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles