31.7 C
Pristina
Saturday, July 2, 2022

Buy now

spot_img

Kim tregon se nuk heziton të ndryshojë stilin e saj (Foto)

Kim asnjëherë nuk ka qenë e skuqur në botën e modës.
Ajo gjithmonë ka rrezikuar të ndryshojë stilin e saj dhe në mënyrën se si paraqitet në publik. Duke marrë parasysh se ajo qëndron një ndër femrat më të përfolura, gjithmonë kujdeset që të jetë e veshur me shumë stil dhe e grimuar mirë.
35 vjeçarja është parë e veshur me një bluzë të zezë ‘Yeezy;’ që janë është prodhim i bashkëshortit të saj. Kësaj bluze Kim i ka kombinuar një palë sandale tejet të veçanta teksa grimi i saj duket shumë më i dobët se ndonjëherë më parë.
 

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,375FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles