20.7 C
Pristina
Saturday, May 28, 2022

Buy now

spot_img

Kinezët gëzojnë Barcelonën për Messin (Foto)

Skuadra e Barcelonës dhe tifozët e saj mund të rrinë të qetë. Lionel Messi nuk do të transferohet në Kinë

Sipas Calciomercato.com, Jerry Chao, president i skuadrës kineze, Hebei Fortune, ka mohuar spekulimet e mediave se ka bërë ofertë për transferimin e Lionel Messit nga Barcelona.

Gjatë këtyre ditëve është raportuar se skuadra Hebei Fortune i ka ofruar Messit një ofertë marramendëse: 500 milionë euro për pesë vite, përcjell Express.

Por, kjo është demantuar. Messi ka kontratë me Barcelonën deri në vitin 2018, derisa ende nuk ka nisur negociatat për vazhdimin e saj.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles