20.7 C
Pristina
Friday, May 27, 2022

Buy now

spot_img

Kjo është Albertina, nusja e djalit të Afrim Muçiqit (Foto)

Albertina një femër shumë me modeste dhe elegancë, ka edhe një karriere pune të
Qysh në moshe të re ajo është marrë me moderim dhe me shum realizime Televizive.
Përveç kësaj Albertina ishte edhe Keshilltare e Depertamentit Jetsore, vajzë me shumë ambicie dhe shumë kapacitet e që kanë lakmi shumë femra, shkruan Kosovarja.
Ajo tani punon te Ambasada Gjermane. Albertina para se gjithash sapo ka diplomuar ne Universitet e Prishtines. Pas diplomimit ajo filloi menjëherë me Fakultetin tjetër të degës “Shkenca Politike & Administrat Publike”.
Si duket Afrim Muçiqi është shumë me fat për nusen e djalit te tij Albionit.

albertina-1

albertina-2

albertina-3

albertina-4

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles