21.9 C
Pristina
Monday, May 29, 2023

Buy now

spot_img

Kjo është kënga e re e Yll Limanit

Yll Limani e ka lansur këngën e tij më të re “U kry”

“U kry” quhet kënga më e re e Ylli Limanit, një këngë kjo me plot ritme verore, e që duket se këngëtari e ka bërë pikërisht për skenën e verës.

Kënga është me muzikë dhe tekst të Yllit ndërkaq kënga është punuar nga Fatjon Myftari.

Kjo është njëra prej këngëve të para të Yllit që lansohet këtë vit,  para sezonit të verës derisa është paralajmëruar edhe një këngë e tij me fituesin e Big Brother Albania, Luiz Ejlli.

 

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img