1.9 C
Pristina
Saturday, December 4, 2021

Buy now

spot_img

Klopp: Me Arsenalin duam fitore

Java e parë e Premier Leagues sjell sonte super përballjen në ‘Emiratës’, ku do të përballen gjigantët anglez.

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp thotë se ndeshja me ‘Topçinjtë’ do të jetë një sfidë e vështirë, por ai kërkon fitore në duel me londinezët.
“Ne e kemi përgatitur në detaje lojën e parë. Kjo do të jetë një sfidë e madhe”, ka thënë Klopp.
“E kemi studiuar lojën e Arsenalit dhe ne duam ta fitojmë këtë ndeshje”, ka theksuar ai. Ndeshja mes Arsenalit dhe Liverpoolit nis në orën 17:00.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,042FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles