28.3 C
Pristina
Sunday, September 26, 2021

Buy now

spot_img

Koci: Kosova, vrima e zezë e Evropës që nuk po i pëlqen askujt, madje as neve

Avokati Arianit Koci është shprehur se seleksioni negative I partive politike, që 17 vite, ka bërë që individët besnik me liderët apo partitë, në vende më të rëndësishme shtetërore, janë analfabetë total, dhe skajshmërisht të pakulturuar.

Sipas Kocit, tani aparati shtetëror, me disa përjashtime të vogla është I përbërë kryesisht prej këtyre tipave të cilët të vetmin skrupull dhe parim e kanë interesin vetjak, transmeton Indeksonline.

Koci ka theksuar se Kosova tani është bërë vrima e zezë e Evropës dhe se nuk po i pëlqen askujt dhe se përgjegjësia qëndron mbi ata që udhëheqin shtetin përderisa pasojat i bartin të gjithë.

Ky është postimi i plotë:

Kosova – vrima e zezë e Evropës!

Në atmosferën e gënjeshtres dhe dekadencës shoqërore te ne, shansën e ka parë dhe e ka shfrytëzuar, ajo më e keqja në shoqërinë tonë, llumi – individët që udhëhiqen me interesa dhe ambicie vetijake.

Seleksioni negativ i partive politike, që 17 vite, ka bërë që individët besnik me liderët apo partitë, në vende më të rëndësishme shtetërore, janë analfabet total, dhe skajshmërisht të pakulturuar.

Kohabitim i llumpenproletariatit, polltronëve dhe apartçikëve.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,956FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles