-0.9 C
Pristina
Saturday, January 28, 2023

Buy now

spot_img

Komuna e Prishtinës anulon konkursin për anëtar të Bordit të përhershëm të NPL “Stacioni i Autobusëve Sh.A”

Komuna e Prishtinës me vendimin e datës 23.01.2023 ka anuluar konkursin për anëtar të Bordit të përhershëm të NPL “Stacioni i Autobusëve Sh.A”, shkruan Prishtinapress.

Në arsyetimin e vendimit për anulim thuhet se mungojnë disa dokumente te aplikantëve për të cilat është duke hetuar Policia e Kosovës.

Njoftimi si në vijim:

Njoftim – Anulim i konkursit publik të shpallur më 14.11.2022 për zgjedhjen e (4) anëtarëve të Bordit të përhershëm të NPL “Stacioni i Autobusëve Sh.A” Prishtinë.

Vendimi:

vendimi_pr_anulim_dhe_rishpallje_t_konkursit

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img