31.7 C
Pristina
Saturday, July 2, 2022

Buy now

spot_img

Komuna e Prishtinës me numër emergjent pas vërshimeve

Komuna e Prishtinës ka vënë në dispozicion një numër emergjent për të dhënë çdo informatë për të përballuar vërshimet që ndodhën pas reshjeve të rrepta të shiut.

“Reshje të mëdha kanë vërshuar lagje të qytetit. Të gjitha ekipet me të gjitha kapacitetet janë në terren. Së shpejti zyra e informimit jep detaje për lagjet e ndryshme”, ka thënë Shpend Ahmeti.
Për çdo urgjencë lajmëroni në Qendrën e thirrjeve falas 080012233
080012244 dhe 080012255

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,374FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles