12.6 C
Pristina
Saturday, May 21, 2022

Buy now

spot_img

Komuna e Prishtinës prezanton platformën digjitale

Kryetari i Komunës, Shpend Ahmeti dhe Drejtori i Administratës, Muhedin Nushi do të mbajnë konferencë për media, ku do të prezantohet platforma digjitale për pjesëmarrje publike.
Në konferencë do të merr pjesë edhe Drejtori i departamentit të demokratizimit, të Misionit të OSCE-së në Kosovë Christopher Tuetsch.
Konferenca mbahet në sallën 37, në objektin e vjetër të Komunës së Prishtinës.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,320FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles