26.1 C
Pristina
Saturday, May 21, 2022

Buy now

spot_img

Konaku i Pal Lekajt i mbushur plot me mysafirë, festojnë Krishtlindjet (Foto)

Në disa fotografi të postuar në rrjetet sociale shihen një numër i madh i mysafirëve që Pal Lekaj kishte ftuar për të festuar këtë festë.Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj, deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj, anëtari i kryesisë, Ardian Gjini, zëdhënësi i AAK-së, Muharrem Nitaj, dhe avokati Arianit Koci kanë qëndruar në konak të Pal lekajt, shef i grupit parlamentar të AAK-së me rastin e festes se Krishtlindjes, shkruan lajmi.net.
Në disa fotografi të postuar në rrjetet sociale shihen një numër i madh i mysafirëve që Pal Lekaj kishte ftuar për të festuar këtë festë. /Lajmi.net/

15673050_826776267462952_7412232928432153330_n15697429_826776264129619_4445436297025373026_n

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,319FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles