-0.9 C
Pristina
Saturday, January 28, 2023

Buy now

spot_img

Konjufca reagon për vdekjen e ish-deputetes Edi Shukriu, “Ajo la gjurmë të pashlyeshme”

Kryetari i Kuvendit, Glauk Konjufca ka reaguar ndaj vdekjes së ish-deputetes, Edi Shukriu.

Konjufca përmes një postimi ka shkruar se Shukriu dha kontribut të pazëvendësueshëm në pavarësinë dhe zhvillimin e shtetit të Kosovës.

Ndërsa, theksojë se trashëgimia që e ndjera la pas duhet studiuar e kujtuar./Prishtinapress/

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img