21.3 C
Pristina
Sunday, September 26, 2021

Buy now

spot_img

Kosova, miqësore dhe përforcime gjatë muajit mars (Video)

Përfaqësuesja e Kosovës në futboll, gjatë muajit mars do të vjen me risi.

Ekipit të Albert Bunjakut pritet t’ju shtohen tre apo katër super lojtarë: Besart Berisha, Atdhe Nuhiu, Donis Avdijaj dhe Loret Sadiku, përcjell IndeksOnline.

Sipas menaxherit të përfaqësueses së Kosovës, Bajram Shala i cili ishte i ftuar në emisionin sportiv “Arena”, Kosova pas ndeshjes me Islandën do ta ketë edhe një ndeshje miqësore.

Për më shumë shikoni intervistën e plotë:

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,959FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles