17.7 C
Pristina
Tuesday, May 24, 2022

Buy now

spot_img

KQZ: Rezultatet e para të balotazhit në Drenas, pas orës 22

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka bërë të ditur se rezultatet e para nga rrethi i dytë i votimit në zgjedhjet e jashtëzakonshme në Drenas për kryetar të kësaj komune do të komunikohen disa orë pas mbylljes së vendvotimeve.
“Rezultatet e para do të dalin pas 22”, ka thënë kryetarja e KQZ’së, Valdete Daka.
Për postin e kryetarit të Drenasit, në rrethin e dytë të votimit, garuan Ramiz Lladrovci nga PDK dhe Isa Xhemajlaj nga Nisma.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,327FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles