3.1 C
Pristina
Saturday, December 4, 2021

Buy now

spot_img

Krasniqi në Kosovë, po i shijon pushimet në maksimum (Foto)

Kampioni kosovar, Haxhi Krasniqi po gjendet në fshatin e tij të Junikut në pushimet verore.
Ai së fundi ka postuar një foto në Facebook ku ka shkruar, “Po i shijoj bukurinë e Bjekshëve të Junikut”.
Sigurisht që Krasniqi këto pushime mund t’i shfrytëzon edhe si stërvitje pasi vendi ku po qëndron është vend malor, e për boksierë ky vend është shumë i mirë dhe i përshtatshem.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,042FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles