-6.4 C
Pristina
Monday, January 24, 2022

Buy now

spot_img

Krim i rëndë në Dukagjin, vëllai vret me armë vëllain, plagos kunatën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e stome në dukagjin të Shkodrës.

Nga informacionet paraprake mësohet se në fshatin Lekaj në dukagjin, vëllai ka qëlluar me armë vëllain dhe kunatën.
Dyshohet se një person ka mbetur i vdekur ndërsa një tjetër është i plagosur. Autori i këtij krimi mësohet se është Lekë Ballza dhe ka qëlluar mbi vëllain Kond Ballza dhe nuses së këtij të fundit. Ende nuk ka të dhëna të qarta për ngjarjen.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,131FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles