29.7 C
Pristina
Sunday, August 1, 2021

Buy now

spot_img

Kryesia e Kuvendit sërish fillon mbledhjen

Ka filluar të mbahet sërish mbledhja e Kryesisë së Kuvendit të Kosovës pas ndërprerjes së për shkak të hedhjes së gazit lotsjellës, ndërkaq nuk bëhet e ditur nëse po merr pjesë opozita.
Por gazetarët kanë vendosur t’i bojkotojnë punimet e mbledhjes për shkak se siç thonë në mbledhjen e parë kur u hedh gazi lotsjellës nuk i kanë lejuar të marrin pamje dhe të jenë të pranishëm.
Gazin lotsjellës në mbledhjen e Kryesisë e hodhi Glauk Konjufca.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,880FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles