28.9 C
Pristina
Thursday, June 30, 2022

Buy now

spot_img

Kryesia në takim konsultativ para debatit për demarkacionin

Kryesia e Kuvendit të Kosovës është duke mbajtur një takim konsultativ, ku po diskutohet lidhur me përmbajtjen e tryezës që mbahet nesër për marrëveshjen e demarkacionit me Malin e Zi, raporton Telegrafi.
Përveç, anëtarëve të Kryesisë, në takim po merr pjesë edhe deputeti i LDK-së, Shpejtim Bulliqi dhe disa iniciues tjerë të debatit për demarkacionin.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,372FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles