1.7 C
Pristina
Friday, January 28, 2022

Buy now

spot_img

Kryetari Ahmeti priti në takim Dua Lipa

Me këtë rast ai i uroi mirëseardhje asaj në Prishtinë dhe shprehi gëzimin e tij që Lipa do të mbajë koncertin nesër në Prishtinë. Ai e uroi atë për të arriturat dhe i dëshiroi sukses edhe në të ardhmen.
Nga ana e saj edhe Dua Lipa u shpreh e lumtur që më fund iu dha rasti të performojë në Prishtinë dhe për këtë është mjaft e emocionuar. Ajo tha se koncerti do të mbahet edhe nëse moti do të jetë me shi dhe se kjo nuk do të jetë pengesë për të që t’i këndojë publikut në Prishtinë.
Në fund, Kryetari, Shpend Ahmeti i dhuroi Dua Lipës një punim filigran të hartës së Kosovës.
IMG_5057.JPG
IMG_5083.JPG
IMG_5102.JPG
IMG_5120.JPG
IMG_5179.JPG

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,141FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles