14.7 C
Pristina
Saturday, September 18, 2021

Buy now

spot_img
Array

Kryetari i Prishtinës diskutoi me komandantin e qendrës regjionale të KFOR-it, Francesco Randacio

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, priti sot në takim Komandantin e qendrës regjionale të KFOR-it, Kolonelin Francesco Randacio.

Sipas një njoftimi të Komunës së Prishtinës, në takim u diskutuan situata politike, gjendja e përgjithshme e sigurisë, projektet komunale dhe mundësitë e bashkëpunimit në mes KFOR-it dhe Komunës.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,941FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles