21.9 C
Pristina
Monday, May 29, 2023

Buy now

spot_img

Kryetari i Zveçanit kryen orarin e punës, largohet nga objekti nën masa të rrepta sigurie

Kryetari i Komunës së Zveçanit, Ilir Peci, para pak qastesh ka lëshuar objektin e Komunës.

Ai ka dalë nga Komuna nën përcjellje të rreptë të Policisë së Kosovës, dhe më pas është larguar nga aty.

Gazetari i T7, Çlirimtar Morina ka filmuar momentin e largimit të kryetarit Peci nga Komuna e Zveçanit.

 

 

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img