20.1 C
Pristina
Sunday, June 4, 2023

Buy now

spot_img

Kurti mbledh Qeverinë, 36 pika në rendin e ditës

Qeveria e Kosovës, në krye me Albin Kurtin, do të mbajë sotmbledhje, me fillim nga ora 10:00.

Në rendin e ditës të kësaj mbledhje figurojnë 36 pika.

Në këtë mbledhje do të shqyrtohen disa projektligje dhe nisma, si dhe disa draft-koncepte./Prishtinapress/

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img