13.4 C
Pristina
Thursday, September 28, 2023

Buy now

spot_img

Kurti takon ministrin Katz, e falënderon për njohjen nga Izraeli

Kryeministri i vendit, Albin Kurti, e ka takuar sot ministrin e Turizmit të Izraelit, Haim Katz.

Në një video që e ka dërguar Zyra e Kryeministrit, dëgjohet Kurti duke e falënderuar ministrin Katz që Izraeli e ka njohur Kosovën si shtet të pavarur dhe sovran, raporton Klan Kosova.

“Ne kemi shumë të përbashkëta dhe ndajmë vlera të përbashkëta. Jemi falënderues për njohjen nga Izraeli”, thotë Kurti.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img