-0.9 C
Pristina
Saturday, January 28, 2023

Buy now

spot_img

Kush ia ndaloi Butrintit t’i bëjë surprizë Kiarës për ditëlindje?

Primen e kaluar në spektaklin e “Big Brother Vip Albania 2” paralajmërohej një surprizë për Kiarën.

Në të gjitha rrjetet sociale u aludua se ish i dashuri i Kiarës, këngëtari i njohur Butrint Imeri mund të ishte personi në fjalë.

Fillimisht postoi foton e Kiarës, pastaj paralajmëroi diçka. E derisa hodhi foton nga një hotel në Tiranë.

Burime për Kryefjala thonë se Butrinti ka qenë atë natë në Tiranë dhe do të futej në BB VIP për të performuar, por dikush në moment të fundit i ka ndërruar mendjen.

 

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img