26.1 C
Pristina
Saturday, May 21, 2022

Buy now

spot_img

Ky është dallimi mes Messit të Barcës dhe Argjentinës

Lionel Mesi padyshim është një prej futbollistëve më të mirë të të gjitha kohërave.
Por, argjentinasi i kombëtares dhe i Barcelonës ka dallime pothuajse si dita me natën.
Gjersa me skuadrën katalonase sulmuesi shkëlqen në fushë, këtë nuk mund ta themi për paraqitjet në kombëtare.
Në internet ka filluar të qarkullojë një video teksa bën krahasimin e Messit si futbollist i kampionit spanjoll dhe nënkampionit botëror.
Vlen të theksohet 29-vjeçari me fanellën e Barcës ka shënuar 320 gola në 357 paraqitje ndërsa me kombëtare ka realizuar 56 gola për 115 ndeshje.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,319FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles